Plenerowe spotkanie klubowe 2023 SP9KAJ na działce u Rycha SP9GR
Dodane przez SP9GR dnia 05 lipiec 2023 - 16:04:57
Kontynuując coroczne nasze wakacyjne plenerowe spotkania klubowe chciałbym zaproponować w tym roku spotkanie plenerowe na mojej działce przydomowej. Jest to co prawda teren miejski ale zapewniam, że otoczenie jest nasycone zieloną natura a nie "betonem". Dla przypomnienia miałem przyjemność gościć niektórych Kolegów u siebie już 2006 i 2009 roku i miło je wspominam.
Wstępna propozycja terminu tegorocznego spotkania to pierwsza lub alternatywnie druga sobota sierpnia (5 lub 12 sierpnia br.) - zależnie od pogody i preferencji większości zainteresowanych kolegów. Pora spotkania pomiędzy od 17:00 do 21:00. Ponieważ spotkanie ma być na świeżym powietrzu ważna jest pogoda, która determinuje termin. News o spotkaniu będzie aktualizowany na bieżąco w związku z czym zaleca się zainteresowanym śledzenie info na tym portalu klubowym!

Pogoda jaka jest każdy widzi. Co będzie? Wróżbici od pogody przewidują na najbliższą SOBOTĘ 5 sierpnia ULEWY! Dzisiaj jest zachmurzone, temperatura 20 st.C. Jest wietrznie i wilgotno ale miejsce spotkania jest osłonięte garażem i licznymi drzewami. Należy się tylko stosownie ubrać by nie odczuwać chłodu.

Po konsultacjach z Kolegami podjąłem decyzję utrzymania terminu dzisiejszego spotkania. Oczekuję na przybycie o godz. 17.

W przypadku załamania pogody (ulewy) możemy przerwać spotkanie i ustalić termin ewentualnej kontynuacji. Asekuranckie przełożenie terminu nie gwarantuje, że kolejny będzie lepszy. Z mojego doświadczenia życiowego wiem, że hasło "Pogoda - Częstochowa" jest zbyt ogólnikowe, bo bywa tak, że na Rakowie leje a na Parkitce susza. Poza tym "pogoda zmienną jest" - do południa pada a wieczorem słonecznie lub odwrotnie. Jak będzie dowiemy się PO CZASIE :).
Pozostajemy czujni i rezerwujmy "awaryjny" termin następnej soboty 12-go sierpnia!


Chciałbym, żeby tegoroczne spotkanie oprócz koleżeńskiej wizyty było również okazją do zaprezentowania pewnych ciekawostek technicznych przydatnych w naszym hobby stąd moja propozycja by Koledzy przedstawili swoje propozycje i przygotowali prezentacje własnych urządzeń lub rozwiązań z którymi chcieliby zapoznać przybyłych na nasze spotkanie.
Oczekuję na inne propozycje i zapytania proszę kierować na email klubowy info...
Uwagi o charakterze publicznej wiadomości można po zalogowaniu się na swój profil zamieszczać w Dodaj komentarz do tego newsa.
Ja ze swej strony przygotuję "awaryjnie" swoje "gadżety ale oczywiście pierwszeństwo będą mieli przybyli goście!
Vy73 Rysiek SP9GR
Uwagi organizacyjne
Treść rozszerzona
Adres (lokalizacja spotkania) dostępny w callbook-ach światowych i mapach Google :)
Ze spraw organizacyjnych:
- możliwość parkowania samochodów osobowych przed i na posesji
- dostępne są meble ogrodowe
- zapewniony dostęp do ee, wody pitnej, wc
- wyżywienie i cattering we własnym zakresie - czyli jemy i pijemy to co dostarczą goście
- ze względu na obostrzenia środowiskowe nie ma możliwości palenia ogniska i grillowania (mój sprzęt się rozsypał i poszedł na złom :).
- dostępna jest domowa kuchnia gazowa i mikrofala, no i oczywiście czajnik elektryczny do kawy lub herbaty.
...cdn